tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 21 października 2022
  • 23 października 2022

[ZDJĘCIA] Ktoś rozbił szybę na Paprocanach. Policja szuka sprawcy

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Paprocany”. Nieznany sprawca wybił szybę w gablocie.

Reklama

Ktoś rozbił szybę na Paprocanach. On może mieć związek ze zdarzeniem - 11.09.2022 · fot. KMP Tychy


Do darzenia doszło w dniu 11 września na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Paprocany”. Oszacowane straty sięgają ponad 26 tysięcy złotych.

Za zgodą prokuratora policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: Młody mężczyzna w wieku około 20 lat, szczupłej budowy ciała, włosy średniej długości w kolorze blond z charakterystyczną grzywką opadającą na oczy, ubrany był w koszulkę w czarnym kolorze z dużym białym logo na plecach, spodnie koloru czarnego oraz obuwie sportowe koloru czarnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.