Wiadomości

  • 6 listopada 2022
  • 7 listopada 2022
  • wyświetleń: 2657

Jarmark na Baczu: konkurs na klasowe strojenie choinki

Konkurs na „Drzewko Bożonarodzeniowe” po raz kolejny odbędzie się w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego na Placu Baczyńskiego!

Jarmark na Baczu: konkurs na klasowe strojenie choinki · fot. Miejskie Centrum Kultury w Tychach


Przedmiotem konkursu jest wykonanie ozdób świątecznych oraz udekorowanie nimi żywej choinki podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Konkurs skierowany jest do tyskich placówek kulturalno-oświatowych - przedszkoli, szkół podstawowych i miejskich domów kultury.

Opiekun lub nauczyciel może wyznaczyć maksymalnie sześcioro chętnych do wzięcia udziału w konkursie dzieci, których zadaniem będzie własnoręczne stworzenie wyjątkowych ozdób choinkowych takich jak: łańcuchy, kokardy, bombki, zawieszki czy czubek.

Pole wyobraźni i inwencji twórczej jest w tym zakresie nieograniczone. Oczywiście na tworzeniu zadanie się nie kończy. Kiedy wszystkie dekoracje będą gotowe nadejdzie II etap konkursu, czyli strojenie choinki na placu, podczas pierwszego dnia Jarmarku tj. 16 grudnia. Jury oceni wtedy estetykę, pracochłonność, oryginalność i spójność kompozycji całego drzewka.

Zwycięzcy mogą liczyć na nagrody pieniężne, których łączna wartość to aż 2 tysiące złotych!

Na zgłoszenia MCK czeka do 16 listopada.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia do pobrania na stronie MCK: https://kultura.tychy.pl/2022/10/20/konkurs-na-klasowe-strojenie-choinki-powraca-na-jarmark/

Organizator: Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

ar / tychy.info

źródło: Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj