tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 22 października 2022
  • 26 października 2022

Klub piłkarski GKS Tychy otwarty na niepełnosprawnych kibiców

Klub Piłkarski GKS Tychy nawiązał współpracę z nowo powstałym Stowarzyszeniem Klubu Kibiców Niepełnosprawnych działającym na terenie naszego miasta.

Reklama

Prezes KP GKS Tychy, Leszek Bartnicki i reprezentująca Stowarzyszenie KKN w Tychach, Żaneta Śpiewak.
Prezes KP GKS Tychy, Leszek Bartnicki i reprezentująca Stowarzyszenie KKN w Tychach, Żaneta Śpiewak - 19.10.2022 · fot. GKS Tychy


Porozumienie o współpracy zakłada m.in. wymianę doświadczeń i pełne wsparcie ze strony Klubu we wszelkich obszarach udziału osób niepełnosprawnych w wydarzeniach sportowych organizowanych zarówno na stadionie w Tychach, jak i innych obiektach piłkarskich.

Delegacja członków Stowarzyszenia KKN uczestniczyła już w meczu ligowym z Odrą Opole, natomiast teraz - w ramach akcji #TydzieńBezBarier - najbliższe spotkanie z Puszczą Niepołomice (23 października, godz. 12:40) będzie dedykowane osobom z niepełnosprawnościami.

Podstawowym celem Stowarzyszenia Klubu Kibiców Niepełnosprawnych jest działalność na rzecz rozwoju aktywności społecznej, sportowej, fizycznej, naukowej, kulturalnej, zawodowej i gospodarczej zarówno osób niepełnosprawnych, jak i innych obywateli Rzeczpospolitej Polskiej oraz poprawa warunków codziennego funkcjonowania osób z niepełnosprawnością na terenie naszego kraju.

Loading...

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.