tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 21 października 2022
  • 6 listopada 2022

[FOTO] Za nami 5. Bieg Jelenia! Na pomoc Dawidowi z białaczką

Krzaczory, błocisko, mokry piasek, konary i mech, a kto wie - może i śnieg z lodem! To wszystko zaserwowaliśmy naszym butom w pięknych okolicznościach paprocańskich lasów podczas Biegu Jelenia! Przy okazji mogliśmy pomóc 13-letniemu Dawidowi z Tychów! Sportowa impreza wystartowała w niedzielę, 6 listopada.

Reklama

Bieg Jelenia - 6.11.2022 · fot. Tomasz Gonsior


Bieg Jelenia czyli Otwarte Mistrzostwa Tychów w Biegach Przełajowych to bieg po trudnym terenie. Długość trasy to ok. 7-8 km (dwie pętle po ok. 3,5-4km). Trasa prowadziła duktami leśnymi, a także poza nimi. Na trasie pojawiały się naturalne utrudnienia (korzenie, błoto, konary drzew, grząski piasek).

Wyniki niedzielnego biegu można znaleźć tutaj.

W ostatnim kroku zapisów organizatorzy zachęcali do zakupu cegiełek na rzecz Dawida z Tychów, walczącego z nawrotem białaczki limfatycznej - 10 zł lub wielokrotność. Więcej informacji o Dawidzie można znaleźć na stronie zbiórki:Oraz w artykule Dawid walczy z białaczką. Zbiórka i grupa z licytacjami

bieg jelenia

ar, mp / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.