tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 17 października 2022
  • 30 października 2022

Tychy odwiedzi Radosław Pazura!

W środę, 23 listopada tyską Mediatekę odwiedzi Radosław Pazura. Początek spotkania z cyklu Tury Kultury o godz. 18:00.

Reklama

Radosław Pazura
Radosław Pazura · fot. materiały prasowe


Radosław Pazura to polski aktor filmowy i teatralny. Początkowo swoją przyszłość wiązał ze sportem - był dobrze zapowiadającym się piłkarzem. Kontuzja jednak wymusiła na gwiazdorze zmianę decyzji. Ukończył Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Aktor znany jest głównie z produkcji Nic śmiesznego, Psy 2. Ostatnia krew, 13 posterunek, Chłopaki nie płaczą, Sfora oraz Weekend. Za film Operacja Samum był nominowany do Złotej Kaczki. Chętnie gra także w serialach (13 posterunek, Fałszerze. Powrót Sfory, Zbrodnia), brał także udział w 6. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo.

- Moje życie było na krawędzi. Mogłem być kaleką, nie mieć nogi, w ogóle nie żyć. Bezdomność, w sensie nieposiadania dachu nad głową, groziła także mnie - wspominał w jednym z wywiadów Radosław Pazura, który dziś mocno angażuje się w pomoc bezdomnym.

Spotkanie poprowadzi Marcin Michrowski.

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/1501479300263861

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.