tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 14 października 2022
  • 15 października 2022

Polska Hokej Liga: wygrana tyszan z Tauronem Podhale Nowy Targ

Skromnie, ale zwycięsko! W wyjazdowym meczu tyszanie wygrali z Tauronem Podhale Nowy Targ 2:0. Do Tychów wracają z kompletem punktów!

Reklama

Tauron Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 0:2
Tauron Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 0:2 · fot. GKS Tychy


Piątkowe spotkanie 12. kolejki Polskiej Hokej Ligi może nie było najlepszym w wykonaniu tyszan, ale najważniejsze, że podopieczni trenera Sidorenki z Nowego Targu wywożą komplet punktów. Trójkolorowi momenty dobrej gry przeplatali tymi dużo słabszymi. Sporo niepotrzebnych kar po stronie GKS również nie ułatwiało sytuacji. Ambitna ekipa Podhala atakowała od pierwszych minut, ale znakomicie w bramce prezentował się Fučík. Kluczowe dla losów pojedynku okazało się wykorzystanie podwójnej przewagi przez Bartłomieja Pociechę.

Tauron Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

  • 0:1 Bartłomiej Pociecha - Christian Mroczkowski - Ondrej Šedivý (29:12) 5/3
  • 0:2 Christian Mroczkowski - Roman Szturc - Alexander Younan (59:20) do pustej bramki


GKS Tychy: Fučík (Lewartowski) - Pociecha, Bizacki; Šedivý, Komorski, Wróbel - Younan, Sobecki; Mroczkowski, Galant, Jeziorski - Jaśkiewicz, Bagin; Szturc, Boivin, Dupuy - Ubowski, Kasperek, Marzec, Starzyński, Bukowski.

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.