tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 14 października 2022
  • 20 października 2022

Trwają zaawansowane rozmowy o sprzedaży klubu GKS Tychy

W internetowych serwisach sportowych głośno ostatnio o przejęciu GKS-u Tychy. Pacific Media Group to najprawdopodobniej nowy właściciel klubu - poinformowała Interia Sport. Portal podaje także, że nieoficjalnie wiadomo, iż amerykański inwestor pojawił się już w Polsce, by negocjować warunki zakupu I-ligowca. Zwróciliśmy się do rzecznika GKS-u o potwierdzenie tych wiadomości.

Reklama

Porażka piłkarzy GKS Tychy.
Trwają zaawansowane rozmowy o sprzedaży klubu GKS Tychy · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


- Prowadzimy rozmowy z jednym podmiotem. Są one bardzo zaawansowane - przyznaje Krzysztof Trzosek, jednak nie zdradza, o jakiego inwestora chodzi.

Zapytaliśmy także o to, jaki jest powód rozpoczęcia poszukiwania kupca i kiedy może nastąpić przejęcie
klubu.

- Jednym z celów wyodrębnienia spółki Klub Piłkarski GKS Tychy było znalezienie inwestora. Na podstawie analizy podjęto decyzję o wyodrębnieniu ze struktur spółki Tyski Sport, sekcji piłkarskiej, z myślą o tym, że wtedy łatwiej będzie znaleźć nabywcę tylko dla klubu piłkarskiego - odpowiedział na nasze zapytanie rzecznik GKS-u.

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.