tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 10 października 2022
  • 18 października 2022

Ślubowanie Pierwszych Klas Mundurowych pod Żyrafą

W piątek, 14 października przed południem na Placu pod Żyrafą odbyło się ślubowanie pierwszych klas mundurowych Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach.

Reklama

Ślubowania Pierwszych Klas Mundurowych w Tychach - 14.10.2022 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Wcześniej, o godzinie 9:00 miał miejsce przemarsz kolumny spod Zespołu Szkół im. Orląt Lwowskich ulicami Budowlanych i Edukacji wraz z Orkiestrą KWP Katowice. Podczas uroczystości obecni byli przedstawiciele władz miasta i instytucji kulturalno-edukacyjnych, a także delegacje służb mundurowych.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców Tychów do uczestniczenia w wydarzeniu, a tym samym do poznania Naszej szkoły oraz jej zwyczajów - szkoły o wieloletniej tradycji propagującej wartości patriotyczne, wychowującej młodzież w poszanowaniu kultury i historii naszego kraju - zapraszała Bożena Uszok-Jarek, Dyrektor Zespołu Szkół im. Orląt Lwowskich w Tychach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.