Wiadomości

  • 9 października 2022
  • 10 października 2022
  • wyświetleń: 3714

Kuba Tomaszczyk nadal walczy o tytuł Masterchefa

Nadal możemy kibicować Kubie Tomaszczykowi, który walczy o tytuł Masterchefa. Tyszanin już za tydzień ponownie będzie gotować na wizji.

Kuba tomaszczyk w Masterchefie
Kuba Tomaszczyk nadal walczy o tytuł Masterchefa · fot. TVN


W tym odcinku na kucharzy czekało niezwykłe zadanie, ukryte pod boxami. Uczestnicy znaleźli tam produkt, który dobrze znają: ser! Jak poradzić sobie z tym produktem zaprezentował food producer programu szef Michał Zakrajewski. Zadaniem uczestników było przygotowanie dwóch dań z sera: wytrawnego i słodkiego. Ostatecznie każdy mógł wybrać, które danie zaprezentuje jurorom. Kuba Tomaszczyk podał wersję wytrawną. Jego propozycja nie spotkała się niestety z uznaniem jurorów i tyszanin musiał wziąć udział w kolejnej konkurencji.

Kuba tomaszczyk w Masterchefie
Wytrawne danie Kuby Tomaszczyka · fot. TVN


W drugiej części odcinka uczestników czekała konkurencja drużynowa, w której oprócz zdolności kulinarnych liczyły się będą celne oko i pewna ręka. W ciągu 10 sekund mając do dyspozycji 10 lotek, kucharze celowali w produkty, z których musieli stworzyć danie. Kuba, w parze z Natalią, "ustrzelili" następujące składniki: filet z kaczki, filet z halibuta, rabarbar, czosnek, ser feta, dynia, comber z królika.

Kuba tomaszczyk
fot. TVN


Ich danie przypadło do gustu jurorom i Kuba i Natalia trafili na balkon, co oznacza, że są bezpieczni i oboje przeszli do kolejnego etapu programu!

ups / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.