tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 5 października 2022
  • 6 października 2022

Zatrzymani za kradzież z włamaniem do piwnicy

Tyscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do piwnicy, z której skradli rower oraz elektronarzędzia.

Reklama

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy pod koniec września przyjęli zawiadomienie dotyczące kradzieży z włamaniem do piwnicy przy alei Piłsudskiego w Tychach. Łupem złodziei miał paść rower oraz elektronarzędzia o łącznej wartości 1200 złotych.

W wyniku pracy operacyjnej śledczy wpadli na trop włamywaczy już dzień po otrzymaniu informacji o zdarzeniu. Ostatecznie policjanci zatrzymali dwóch 37-latków podejrzanych o kradzież z włamaniem. Obydwaj usłyszeli już zarzuty. Działali wspólnie i w porozumieniu.

Policjanci odzyskali skradziony rower, który wróci do właściciela. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje nawet 10 lat więzienia.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.