tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 4 października 2022
  • 6 października 2022

Nagłe hamowanie trolejbusu. 3 osoby poszkodowane

We wtorek, 4 października około godziny 12.00 na al. Piłsudskiego w rejonie hali sportowej doszło do gwałtownego hamowania trolejbusu. Poszkodowani zostali pasażerowie.

Reklama

Nagłe hamowanie trolejbusu. 3 osoby poszkodowane - 04.10.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zgłoszenia zadysponowane zostały pogotowie i patrole policji. Z ustaleń portalu tyskich służb ratowniczych 112 Tychy wynika, że nagłe hamowanie było spowodowane zajechaniem drogi przez samochód osobowy, który wyprzedził pojazd i tuż przed skrzyżowaniem z ul. ks. Tischnera zjechał na prawy pas.

Kierowca trolejbusu, nie chcąc w niego uderzyć, zahamował. Niestety w wyniku tego manewru trzech pasażerów zostało poszkodowanych i po zaopatrzeniu na miejscu przez ratowników medycznych zostali oni przetransportowani do szpitala. Przez blisko dwie godziny w miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie. Pojazd komunikacji miejskiej jest wyposażony w monitoring przestrzeni przed pojazdem, co powinno ułatwić funkcjonariuszom ustalenie przebiegu zdarzenia.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.