Wiadomości

  • 29 września 2022
  • 30 września 2022
  • wyświetleń: 26795

[FOTO] Czołowe zderzenie z udziałem pojazdu nauki jazdy na S1

W czwartek, 29 września około godziny 9:20 na 561 kilometrze trasy S1 w Tychach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów: Jeepa, Toyoty Yaris (samochód nauki jazdy) oraz dostawczego Fiata Ducato. "L-ka" wypadła z drogi i zatrzymała się w rowie, a pozostałe pojazdy zablokowały całkowicie jezdnię.

Czołowe zderzenie z udziałem pojazdu nauki jazdy na S1 - 29.09.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały: zespół ratownictwa medycznego, śmigłowiec LPR, patrole policji oraz zastępy straży pożarnej z OSP Lędziny, PSP Tychy oraz PSP Mysłowice.

Przed przyjazdem służb ratunkowych na miejsce z pomocą poszkodowanym pospieszyli świadkowie zdarzenia. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, które zostały przetransportowane do szpitali.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierowca Jeepa, który z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem nauki jazdy, a następnie uderzył w dostawczego Fiata.

Droga była zablokowana kilka godzin. Na czas trwania działań wyznaczone zostały objazdy. Policjanci KMP Katowice prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego wypadku.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.