Wiadomości

  • 27 września 2022
  • 28 września 2022
  • wyświetleń: 4032

Policja szuka sprawców rozboju. Rozpoznajesz ich?

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą po nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach śledztwo w sprawie usiłowania rozboju. Do zdarzenia doszło 31 sierpnia na ulicy Sikorskiego w Tychach.

Policja szuka sprawców rozboju na ul. Sikorskiego. Oni mogą mieć z nim związek - 31.08.2022 · fot. KMP Tychy


W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęcia proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą śledztwo w sprawie usiłowania rozboju, w wyniku którego pokrzywdzony doznał ogólnych obrażeń ciała. Zdarzenie miało miejsce w dniu 31 sierpnia 2022 roku w rejonie parku wodnego na ulicy Sikorskiego w Tychach.

Nieznany sprawca usiłował dokonać kradzieży telefonu komórkowego pokrzywdzonego, po uprzednim użyciu przemocy, a następnie trzech nieznanych sprawców pobiło go powodując u niego obrażenia do 7 dni.

Za zgodą prokuratora policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis 1: Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, ubrany w spodnie dresowe koloru błękitnego, czapka z daszkiem koloru ciemnego, koszulka t-shirt koloru jasnego , jasne buty sportowe,

Rysopis 2: Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemny blond, nosi krótką brodę, ubrany w ciemną t-shirt, czerwone krótkie spodnie, ciemne buty.

Rysopis 3: Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, posiada krótką brodę, ubrany w bluzę z kapturem, w ciemnozieloną kurtkę długości do połowy kolan z kapturem, jasne spodnie, ciemne buty.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.