tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 25 września 2022
  • 26 września 2022

Kuba Tomaszczyk pozostaje w rywalizacji o tytuł MasterChefa

W niedzielnym odcinku programu MasterChef kucharze zmierzyli się w pierwszej konkurencji drużynowej, która rozegrała się na Placu Szczepańskim w Krakowie. W drugiej części odcinka uczestnicy musieli przygotować dla jurorów śniadanie. Kuba Tomaszczyk poradził sobie w obu konkurencjach i pozostaje w rywalizacji o tytuł MasterChefa!

Reklama

Zmagania drużynowe w programie MasterChef
Zmagania drużynowe w programie MasterChef · fot. TVN


To było duże wyzwanie, aby rozkochać w swoich daniach nie tylko Magdę Gessler, Anię Starmach i Michela Morana, ale również gwiazdy Dzień Dobry TVN. Na planie pojawili się Ewa Drzyzga, Małgorzata Ohme, Anna Kalczyńska, Filip Chajzer, Andrzej Sołtysik i Bartek Jędrzejak. Każda z drużyn musiała zrobić 4-daniowe menu: amous-bushe, przystawkę, danie główne i deser. Zwyciężył zespół pomarańczowych fartuchów - w nagrodę kucharze udali się na balkon.

Kuba Tomaszczyk
Kuba Tomaszczyk pozostaje w rywalizacji o tytuł MasterChefa · fot. TVN


W drugiej części odcinka pozostali uczestnicy, w tym Kuba Tomaszczyk z Tychów, musieli przygotować dla jurorów śniadanie, to w końcu najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Jakie były śniadaniowe marzenia jurorów i który z kucharzy je spełnił? Stawką było jak zwykle pozostanie w programie i dalsza walka o wygraną w wielkim finale.

Kuba Tomaszczyk przygotowywał śniadanie na słodko wg życzenia Ani Starmach. Tyszanin zaproponował jurorom gofry, tosty francuskie i pancakes.

Śniadanie Kuby Tomaszczyka
Śniadanie Kuby Tomaszczyka


Jego propozycja przypadła do gustu jurorom, dzięki czemu mieszkaniec Tychów pozostał w programie i nadal będzie walczyć o wygraną w wielkim finale.

ups / tychy.info

źródło: TVN

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.