Wiadomości

  • 26 września 2022
  • wyświetleń: 2686

Kradzież roweru przy ul. Towarowej. Policja publikuje zdjęcia

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży roweru, do której doszło przy ulicy Towarowej w Tychach. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia proszeni są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Ten mężczyzna może mieć związek z kradzieżą roweru przy ul. Towarowej
Ten mężczyzna może mieć związek z kradzieżą roweru przy ul. Towarowej · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru o wartości 1600 złotych, do którego doszło 21 lipca 2022 roku na parkingu w Tychach przy ulicy Towarowej 2C.

Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Ten mężczyzna może mieć związek z kradzieżą roweru przy ul. Towarowej
Ten mężczyzna może mieć związek z kradzieżą roweru przy ul. Towarowej · fot. KMP Tychy


Rysopis: mężczyzna wzrostu około 175-185 cm, normalnej budowy ciała, ubrany w szarą koszulkę, czarne spodenki, czerwoną czapkę z daszkiem.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

ups / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.