Reklama

Wiadomości

  • 23 września 2022
  • 28 września 2022
  • wyświetleń: 2653

Byłeś świadkiem włamania lub rozpoznajesz ich? Powiadom policję!

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące włamania. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęcia, proszeni są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.
W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem 03.06.2022 · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie włamania, do którego doszło w dniu 3 czerwca 2022 roku w Tychach przy ul. Śliwowej. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Widoczny jest na nim mężczyzna w wieku około 25-35 lat, szczupłej budowy ciała, średniego wzrostu, ubrany w czarne spodnie i granatową bluzę. Drugi mężczyzna w wieku około 25-35 lat jest szczupłej budowy ciała, średniego wzrostu, ubrany w czarne spodnie, czarną koszulkę i jasną kamizelkę, na głowie czapka z daszkiem. Mężczyźni znajdują się na drodze, przed nimi jest brama ogrodzenia.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.