Reklama

Wiadomości

  • 23 września 2022
  • 26 września 2022
  • wyświetleń: 870

Zaburzenia afektywne i nerwicowe. Bezpłatne wsparcie psychologiczne

W Tychach realizowany jest program wsparcia psychologicznego dla mieszkańców województwa śląskiego z rozpoznaniem zaburzeń psychicznych afektywnych i nerwicowych.

wsparcie psychologiczne, psycholog, terapeuta


Udział w nim jest bezpłatny, a skorzystać mogą z niego osoby aktywne zawodowe lub gotowe do podjęcia aktywności, w wieku od 18. roku życia do 59. roku (kobiety) lub 64. roku (mężczyźni).

Celem projektu jest zwiększenie dostępu 300 osób (150 kobiet) powyżej 18. roku życia (18-59 lat u kobiet i 18-64 lat u mężczyzn) aktywnych zawodowo lub deklarujących gotowość do podjęcia pracy.

Projekt skierowany jest do osób z województwa śląskiego, głównie z Tychów, powiatu bieruńsko-lędzińskiego i sosnowieckiego, z rozpoznaniem zaburzeń psychicznych afektywnych i nerwicowych do rehabilitacji oraz edukacji zdrowotnej wydłużającej lub przywracającej aktywność zawodową oraz sprawność psychiczną i społeczną.

Projekt zakłada przeprowadzenie kompleksowej rehabilitacji dla pacjentów w formie warsztatów terapeutycznych oraz działań edukacyjnych. Dotyczy także podniesienia kwalifikacji 10 osób personelu medycznego w Tychach, powiecie bieruńsko-lędzińskim i sosnowieckim w latach 2020-22.

Wszelkie szczegóły na stronie organizatora: Fizjoterapia MDT.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.