Wiadomości

  • 21 września 2022
  • wyświetleń: 1705

Słoneczniki 2022 dla dwóch tyskich instytucji kultury!

Dwie tyskie instytucje kultury - Muzeum Miejskie oraz Teatr Mały - zdobyły wyróżnienie i nagrodę w konkursie „Słoneczniki 2022” na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci na Śląsku!

Słoneczniki 2022 - gala rozdania nagród w siedzibie NOSPR w Katowicach - 16.09.2022
Słoneczniki 2022 - gala rozdania nagród w siedzibie NOSPR w Katowicach - 16.09.2022 · fot. UM Tychy


Muzeum Miejskie w Tychach odebrało wyróżnienie na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci na Śląsku. Jurorzy, w kategorii „logika”, docenili warsztaty „Architektki. Dziewczyny kształtują świat”. Z kolei nagrodę rodziców w kategorii "sztuki wizualne" otrzymał Teatr Mały w Tychach za organizację Dni Teatru Malutkiego.

Informacja o wszystkich nagrodzonych w tegorocznej śląskiej edycji na stronie czasdzieci.pl.

Słoneczniki to konkurs na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w wieku 0-14 lat, organizowany przez portal CzasDzieci.pl - wieloletniego pośrednika między miejscami edukacji i kultury a rodzicami. W tym roku odbyła się już jego 6. śląska edycja. Jurorzy doceniają i nagradzają organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju młodych adresatów, będąc równocześnie najlepszą rozrywką. Kategorie konkursowe: język, logika, sztuki wizualne, muzyka, ruch i przyroda opierają się na koncepcji inteligencji wielorakich opracowanej przez H. Gardnera.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj