Wiadomości

  • 19 września 2022
  • 25 września 2022
  • wyświetleń: 1669

Niedzielne Klasyki dla Zosi! Trwa akcja "Pieszo na Hel"

Za nami:

W niedzielę, 25 września w godz. 09:00 - 13:00 odbędzie się wrześniowe spotkanie "Niedzielne klasyki ", podczas którego Tyski Ruch Klasyków kontynuuje pomoc dla Zosi. Akcja charytatywna taty i wujka Zosi połączona jest ze zbiórką środków na najdroższy lek świata, którego koszt to 10 mln zł.

parada klasyków
Niedzielne Klasyki dla Zosi! Trwa akcja "Pieszo na Hel" · fot. Tyski Ruch Klasyków


Niedzielne Klasyki to cykl spotkań miłośników motoryzacji organizowany przez Tyski Ruch Klasyków w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, od kwietnia do października. Spotkanie ma charakter otwarty i dość swobodny, tak aby każdy właściciel klasycznego pojazdu, bądź miłośnik starszej motoryzacji, czuł się dobrze w gronie innych pasjonatów. To okazja do ciekawych rozmów, wymiany doświadczeń.

Tyski Ruch Klasyków zaprasza na parking "Pubu pod Browarem" w Tychach (lokal znajduje się przy ul. Katowickiej 9, ale wjazd na parking odbywa się od ul. Kościuszki 8). Niedzielne Klasyki są organizowane w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, od kwietnia do października, w godzinach 9.00 - 13.00.

- Tyski Ruch Klasyków nigdy nie przechodzi obojętnie obok wspaniałych charytatywnych inicjatyw. Pokażmy wielką siłę i ogromne serducha zmotoryzowanych jakie niewątpliwe posiadacie. Zapraszamy do spotkania, wspólnej zabawy i oczywiście do aktywnego wsparcia wspaniałej akcji! Zbieramy fanty aby przekazać je na licytacje dla Zosi - wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu - mówią organizatorzy.

Idą przez Polskę dla Zosi chorej na SMA. Przystanek w Tychach


O akcji "Pieszo Po Zdrowie", która ma na celu zebranie brakujących 8 milionów zł na terapię genową dla 16-miesięcznej Zosi więcej piszemy w artykule: Idą przez Polskę dla Zosi chorej na SMA. Przystanek w Tychach

Zosia Szcześniewska
Zosia Szcześniewska · fot. archiwum rodzinne


Zosia jest mieszkanką miejscowości Wałdowo w województwie kujawsko-pomorskim. Cierpi na rdzeniowy zanik mięśni (SMA) Z myślą o Zosi wujek Karol wymyślił akcję "Pieszo Po Zdrowie", która ma na celu zebranie brakujących 8 milionów zł na terapię genową dla dziewczynki. Tata Zosi bez zastanowienia postanowił wyruszyć z nim w pieszą, trwającą 50 dni wędrówkę. W terminie od 19 sierpnia do 7 października obaj panowie przemierzą prawie 1300 kilometrów, zaczynając od Zakopanego, a kończąc na Helu, aby prosić o wsparcie finansowe dla dziewczynki.

Przypomnijmy, że w niedzielę, 28 sierpnia panowie dotarli do Tychów i byli gośćmi samochodowych Niedzielnych Klasyków.

Skarbonka związana z wyprawą, do której można wpłacać pieniądze na rzecz dziewczynki:Link do Facebooka inicjatywy: https://www.facebook.com/pieszopozdrowie
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@pieszo_na_hel?_t=8UxlIFJzJQ6&_r=1

Wydarzenie "Niedzielne klasyki dla Zosi" na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1753448218355533/

niedzielne klasyki

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.