Wiadomości

  • 17 września 2022
  • 20 września 2022
  • wyświetleń: 14843

[FOTO] Śmiertelny wypadek motocyklisty na tyskiej ulicy

W sobotę, 17 września około godziny 10.00 na ul. Grota-Roweckiego doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Kierowca jednośladu zmarł w szpitalu.

Wypadek motocyklisty na ul. Grota-Roweckiego
Wypadek motocyklisty na ul. Grota-Roweckiego - 17.09.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy tyskiej straży pożarnej, pogotowie, oraz policja.
Jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych pierwszej pomocy motocykliście udzielili świadkowie zdarzenia.

Motocyklista doznał poważnych obrażeń (złamanie kończyny dolnej oraz uraz pleców). Po zaopatrzeniu na miejscu, w trybie pilnym został przetransportowany do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu Policjantów jak i relacji świadków wynika, że motocyklista uderzył w tył jadącej przed nim Toyoty. Dodatkowo od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu (krew do badania), a po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania.

Wypadek motocyklisty na ul. Grota-Roweckiego - 17.09.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia wezwany został dodatkowo policyjny technik kryminalistyki, który wykonał dokumentację fotograficzną. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia. Na czas działań ratunkowych oraz wykonania pełnej dokumentacji przez funkcjonariuszy, ruch został całkowicie zablokowany i skierowany objazdem ul. Korczaka i Trzy Stawy do ul. Starokościelnej. Działania na miejscu i utrudnienia w ruchu trwały blisko trzy godziny.

Niestety, w poniedziałek, 19 września poinformowano, że mężczyzna zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.