Reklama

Wiadomości

  • 16 września 2022
  • wyświetleń: 2396

[FOTO] Kolizja z udziałem wojskowego Stara na drodze S1

W środę, 14 września około godziny 21:45 wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie S1 w rejonie stacji paliw Orlen na pasie w kierunku Tychów. Ze zgłoszenia wynikało, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy ciężarowe i osobówka. Na miejsce wezwane zostały wszystkie służby oraz żandarmeria wojskowa.

Kolizja z udziałem wojskowego Stara na drodze ekspresowej S1 - 14.09.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy: OSP Lędziny, PSP Tychy oraz pogotowie i policja. Przybyła również żandarmeria wojskowa. Działania na miejscu trwały ponad dwie godziny. Na czas działań ruch na trasie został całkowicie wstrzymany. Po wstępnych oględzinach miejsca zdarzenia ruch został skierowany przez pobliską stacją paliw.

W zdarzeniu brały udział: ciężarówka z naczepą, ciężarowy Star należący do Wojska Polskiego oraz osobowe Audi. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca wojskowej ciężarówki nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zdarzenia.

W wyniku tego zdarzenia poszkodowany został kierowca osobowego Audi, który trafił pod opiekę ratowników medycznych, ale po zaopatrzeniu i przebadaniu pozostał na miejscu.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.