Wiadomości

  • 16 września 2022
  • 18 września 2022
  • wyświetleń: 2486

[ZDJĘCIA] Schyliła się po telefon i uderzyła w drzewo. Była pijana

W czwartek, 15 września około godziny 12:25 na ul. Bieruńskiej, na pograniczu Tychów i Świerczyńca, kierująca samochodem osobowym marki Skoda uderzyła w przydrożne drzewo.

Młoda kobieta uderzyła w drzewo. Była pijana - 15.09.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy OSP Świerczyniec, PSP Tychy, pogotowie oraz patrole policji z Tychów i Bierunia. Po przybyciu służb ratunkowych na miejsce ruch został całkowicie wstrzymany.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierująca Skoda 27-letnia kobieta podczas jazdy schyliła się po telefon komórkowy i utraciła panowanie nad swoim pojazdem, a dodatkowo badanie alkomatem wykazało u niej około 1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Działania na miejscu trwały ponad godzinę. Bieruńscy policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.