Reklama

Wiadomości

  • 15 września 2022
  • 16 września 2022
  • wyświetleń: 2391

Protest przed zakładem Nexteer. Utrudnienia w ruchu

Za nami:

W piątek, 16 września w godzinach od 14.30 do 17.00 przed budynkami spółki Nexteer w Tychach przy ul. Towarowej odbędzie się zgromadzenie organizowane przez Region Śląsko-Dąbrowski NSZZ „Solidarność”. W związku z tym mogą występować utrudnienia w ruchu i komunikacji miejskiej. Wprowadzono zmiany w kursowaniu pojazdów.

Nexteer
Protest przed zakładem Nexteer. Utrudnienia w ruchu · fot. UM Tychy


Zgromadzenie będzie miało charakter stacjonarny. Według informacji organizatora, w zgromadzeniu weźmie udział około 1000 osób.

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej 16 września 2022 r. w godz. 14:30 - 17:00

Autobusy linii 21, 36, 256, 274, 536, 627, 686, 696, W jadące w kierunku dalszej części terenów przemysłowych, Cielmic, Urbanowic, Wilkowyj, Bojszów, Oświęcimia, Bierunia, Lędzin, Mysłowic po obsłużeniu przystanku Tychy Towarowa 4 wykonają nawrót, następnie pojadą ul. Towarową (bez obsługi przystanków Tychy Towarowa 3, Tychy Hipermarkety 1), następnie skręcą w prawo w ul. Fabryczną, następnie skręcą w lewo w ul Metalową, następnie skręcą w prawo w ul. Przemysłową i dalej swoimi obowiązującymi trasami.

Autobusy linii 273, 551 jadące w kierunku dalszej części terenów przemysłowych po obsłużeniu przystanku Tychy Towarowa 4 wykonają nawrót, następnie pojadą ul. Towarową, następnie skręcą w prawo w ul. Fabryczną, następnie skręcą w prawo w ul. Beskidzką/S1, następnie skręcą w prawo w ul. Przemysłową i dalej swoimi obowiązującymi trasami.

Trolejbusy linii A, C, D zakończą swoje kursy na przystanku Tychy Towarowa 4. Kursy w kierunku Dworca PKP będą rozpoczynać się od przystanku Tychy Towarowa 3.

Na odcinkach objazdowych linie będą obsługiwać wszystkie przystanki.

W przypadku wcześniejszego zakończenia zgromadzenia i odblokowaniu ul. Towarowej autobusy i trolejbusy wrócą na swoje pierwotne trasy.

W przypadku zaplanowania kolejnych zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej powyższy komunikat zostanie zaktualizowany na stronie ZTM.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.