Wiadomości

  • 15 września 2022
  • 18 września 2022
  • wyświetleń: 3318

[WIDEO] As ulicy Oświęcimskiej. Przejechał na czerwonym

Serwis PiraciDrogowi.pl opublikował film, na którym widać, jak kierowca lawety przejeżdża na czerwonym świetle. Wykroczenie zarejestrowano za pomocą kamery samochodowej na skrzyżowaniu ulicy Oświęcimskiej z Czarną w Tychach. Materiał udostępnił w mediach społecznościowych portal tyskich służb ratowniczych 112 Tychy.

Loading...


Wideo nadesłał do popularnego serwisu czytelnik, opatrując je komentarzem (pisownia oryginalna):

"Przesyłam nagranie potencjalnego zabójcy + zdjęcia samochodu. Od dłuższego czasu widziałem jak kierowca zestawu się śpieszył... Wiem, że prędkości z filmiku nie bierzecie Państwo pod uwagę, ale myślę, że 80-90km/h było spokojnie w terenie zabudowanym. Czego efektem jest brak wyhamowania i przejazd na czerwonym (długim) świetle. Nie chcę myśleć co by było jakbym jednak ja zjechał na prawy pas (a często zjeżdżam w ulicę Czarną)... z dwójką dzieci z tyłu. Pewnie nie miałbym okazji pisać wiadomości, bo tam nie ma gdzie uciec. Nie wiem, co kierowało tą osobą do jazdy takim zestawem z taką prędkością przez miasto, ale ufam, że wysoki mandat czegoś nauczy... (od momentu kiedy zjechał z drogi 86 do tego skrzyżowania jest 50km/h). Niestety nagranie "późne". Ale chyba nie będzie wątpliwości, że kierowca mógł kogoś zabić".

ar / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.