Reklama

Wiadomości

  • 14 września 2022
  • 15 września 2022
  • wyświetleń: 2132

[FOTO] Wypadek motocyklisty na Mysłowickiej

W środę, 14 września około godziny 15:45 na ul. Mysłowickiej doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocyklisty.

Wypadek motocyklisty na Mysłowickiej
Wypadek motocyklisty na Mysłowickiej - 14.09.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy strażaków, pogotowie oraz patrole policji. Po przybyciu służb ratunkowych na miejsce, ruch został całkowicie wstrzymany.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierowca Skody, który włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy jednośladu.

Wypadek motocyklisty na Mysłowickiej
Wypadek motocyklisty na Mysłowickiej - 14.09.2022 · fot. 112tychy.pl


Motocyklista z obrażeniami ciała (uraz głowy) trafił pod opiekę ratowników medycznych, a następnie został przetransportowany do szpitala na dokładną diagnostykę. Ze względu na wstępne zakwalifikowanie tego zdarzenia jako wypadek na miejsce wezwany został policyjny technik kryminalistyki.

Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia trwały blisko dwie godziny. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze czynności w sprawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.