Wiadomości

  • 12 września 2022
  • 14 września 2022
  • wyświetleń: 3814

Nowi nauczyciele mianowani w tyskich placówkach oświatowych

50 nauczycieli, którzy zdali egzamin przed komisją odebrało w poniedziałek, 12 września z rąk zastępcy prezydenta Tychów decyzję w sprawie nadania stopnia nauczyciela mianowanego.

Nowi nauczyciele mianowani w tyskich placówkach oświatowych - 12.08.2022 · fot. UM Tychy


- Gratuluję Państwu kolejnego etapu w zawodowej karierze. Gdy sięgam pamięcią to nauczyciele są jednymi z tych osób, które wspominamy w dorosłym życiu najczęściej. Bez wątpienia wywarli wpływ na nasze życie, byli naszymi przewodnikami, wspierali i dopingowali do działania, byli obecni, gdy odnosiliśmy porażki. Pełnią ważną rolę w życiu młodych ludzi - życzę Wam byście mimo dużej odpowiedzialności, jaka na Was spoczywa czerpali radość i satysfakcję ze swojej pracy. Tylko od Was zależy jak zostaniecie przez uczniów zapamiętani - tymi słowami do obecnych w Urzędzie Miasta Tychy nauczycieli zwrócił się Maciej Gramatyka -z-ca prezydenta Tychów s. społecznych.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.