Wiadomości

  • 12 września 2022
  • 16 września 2022
  • wyświetleń: 1447

Trwają remonty na tyskich drogach. Gdzie spodziewać się utrudnień?

W wielu punktach miasta prowadzone są remonty drogowe. Od poniedziałku 12 września ruszyły prace na obiekcie mostowym w ul. Beskidzkiej nad Gostynką oraz remont ul. Budowlanych (na wysokości Sanepidu do ul. Barbary).

remont
Trwają remonty na tyskich drogach. Gdzie spodziewać się utrudnień - 09.2022 · fot. UM Tychy


W dniach od 12 do 16 września (poniedziałek-piątek) na obiekcie mostowym w ulicy Beskidzkiej nad rzeką Gostynką (kierunek Katowice) trwać będzie naprawa dylatacji. Jezdnia zostanie jednostronnie zawężona oraz wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 50km/h.

Od poniedziałku 12 września rusza remont ul. Budowlanych na odcinku od wysokości budynku sanepidu do ul. Barbary. W pierwszej kolejności wymienione zostaną krawężniki, kolejno droga zostanie sfrezowana i finalnie na tak przygotowanym podłożu ułożona zostanie asfaltowa nakładka. Roboty potrwają do czwartku, 15 września.

We wtorek, 13 września na ul. Katowickiej (w rejonie ul. Różanej) ułożona zostanie nowa asfaltowa nawierzchnia. Roboty będą prowadzone pod ruchem, wraz z chwilowym wprowadzeniem ruchu wahadłowego.

We wtorek, 13 września rozpocznie się frezowanie ul. Orzeszkowej, a następnie droga zyska asfaltową nawierzchnię. Prace potrwają do czwartku 15 września.

Roboty będą generowały utrudnienia w ruchu. Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków. Prace uzależnione są od warunków atmosferycznych, a ich termin może ulec przesunięciu.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.