Wiadomości

  • 11 września 2022
  • wyświetleń: 432

Mieszkania na sprzedaż Tychy - co lepsze rynek pierwotny czy wtórny?

Materiał partnera:

Tychy kojarzą się przed wszystkim z jednym z najsłynniejszych browarów w Polsce. Jednak to miasto kryje w sobie bogatą historię, urokliwe miejsca i zabytki. Region jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą kraju. Biegną tutaj najważniejsze węzły drogowe oraz kolejowe. Czy warto zatem rozważyć kupno mieszkania w Tychach? Sprawdzamy!

Mieszkania na sprzedaż Tychy - co lepsze rynek pierwotny czy wtórny?


Mieszkania Tychy - co warto wiedzieć?Rynek nieruchomości jest bardzo zróżnicowany. Jeśli szukasz mieszkania na sprzedaż to najlepiej bez pośredników - tak wyjdzie zdecydowanie taniej. Tychy oferują bogatą ofertę lokali w zróżnicowanych metrażach oraz układach w niemal wszystkich rejonach miasta. Jeśli myślisz o zakupie mieszkania z rynku pierwotnego to warto sprawdzić, jakie dodatkowe udogodnienia na terenie osiedla posiada dany deweloper - np. czy dla mieszkańców dostępne są stojaki rowerowe, siłownia plenerowa czy nawet stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Mieszkania na sprzedaż Tychy - gdzie szukać?Szukając nowego mieszkania bez pośredników w Tychach warto przejrzeć oferty bezpośrednio na stronie dewelopera. Znajdują się tam sprawdzone informacje z pierwszej ręki i dodatkowo można trafić na akcje promocyjne. Dobrym pomysłem będzie także pójście na dni otwarte, by móc porozmawiać bezpośrednio z doświadczonym doradcą na temat zakupu nowego mieszkania.

- Decyzja o zakupie nowego mieszkania powinna być dokładnie przemyślana i skonsultowana z profesjonalistami z długoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Zawsze dbamy o komfort klientów rozważających decyzje o zakupie lokalu, a w szczególności tych, którzy nie dysponują wolnym czasem w ciągu tygodnia. Dlatego organizujemy Dzień Otwarty w weekendy, by jak najwięcej zainteresowanych mogło z niego skorzystać. Nasi doradcy w biurze sprzedaży w Tychach chętnie przedstawią najkorzystniejsze opcje i pomogą w wyborze wymarzonego M. - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Mieszkania Tychy - wybierz doświadczonego deweloperaGrupa Murapol, ogólnopolski deweloper budowlany z 21-letnim doświadczeniem na rynku, posiada w swojej ofercie mieszkania na sprzedaż w Tychach. Murapol Osiedle Fit znajduje się przy al. Bielskiej, jednej z głównych arterii miasta. W sprzedaży dostępne są ustawne mieszkania na sprzedaż od kawalerek po lokale 4-pokojowe w metrażach od 27 m2 do nawet 65,5 m2 - każde z balkonem lub tarasem na niższych piętrach. W budynkach zastosowano instalację Home Management System, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli skorzystać z opcji smart home. Każdy lokal został wyposażony z pakiet antysmogowy - system specjalnych filtrów chroniących przed zanieczyszczeniami, pyłkami, alergenami oraz owadami. Części wspólne będą oświetlone energooszczędnym oświetleniem LED. Do dyspozycji mieszkańców będą szybkie i ciche windy.

To co wyróżnia Murapol Osiedle Fit to siłownia plenerowa postawiona na dachu jednego z budynków. Dodatkowo na terenie inwestycji powstanie stacja ładowania pojazdów elektrycznych oraz liczne stojaki rowerowe. Zmotoryzowani będą mogli pozostawić swoje auta na parkingach podziemnych oraz naziemnych.

Osiedle Murapol Fit jest idealną opcją dla osób aktywnych, singli oraz rodzin z dziećmi, którzy za destynację zamieszkania wybrali Tychy. Mieszkania na sprzedaż są również dobrą okazją do zainwestowania oszczędności w nieruchomości.

- Wiemy od naszych klientów, że pomysł zbudowania siłowni plenerowej na dachu budynku bardzo im się spodobał. Liczne udogodnienia na terenie inwestycji Murapol Osiedle Fit sprawiają, że mamy wiele zainteresowanych na nasze mieszkania na sprzedaż. Tychy są bardzo rozwojowym miastem, dlatego postanowiliśmy zrealizować tam naszą inwestycję. - dodaje Łukasz Tekieli.

Warto zaufać doświadczonemu deweloperowi, który posiada w swoim portfolio 74 zrealizowane inwestycje (w tym wieloetapowe) i oddał do użytkowania ponad 22,5 tys. lokali mieszkalnych.