Wiadomości

  • 10 września 2022
  • wyświetleń: 1042

[FOTO] Dwie kolizje na tyskich drogach. Interweniowały służby

W piątek, 9 września na ul. Żwakowskiej w Tychach doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Z kolei na ul. Fabrycznej zderzyły się osobowe Audi oraz Renault.

Interwencja służb ratunkowych na ul. Żwakowskiej - 9.09.2022 · fot. 112tychy.pl


Około godziny 15.20 na ul. Żwakowskiej w rejonie wyjazdu z Placu Konstytucji 3. Maja doszło do groźnie wyglądającej kolizji. W zdarzeniu drogowym brały udział Volkswagen i Seat. Na miejsce zdarzenia wezwana została policja oraz pogotowie ratunkowe. Na czas działań prawy pas ul. Żwakowskiej w kierunku al. Bielskiej był zablokowany. Kierująca VW trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Na szczęście po przebadaniu okazało się, że nie doznała poważnych obrażeń i została na miejscu.

Z relacji uczestników zdarzenia i ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, ze do zdarzenia doszło, gdy kierująca VW kobieta włączając się do ruchu z parkingu przy Placu Konstytucji 3. Maja nie zachowała należytej ostrożności i wymusiła pierwszeństwo na jadącym w kierunku ul. Kopernika kierowcy Seata. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

Zderzenie dwóch osobówek na ul. Fabrycznej - 9.09.2022
Zderzenie dwóch osobówek na ul. Fabrycznej - 9.09.2022 · fot. 112tychy.pl


Z kolei około godziny 14.50 na ul. Fabrycznej w rejonie budynku dyrekcji KSSE doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch osobówek - Audi oraz Renault. Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol policji. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Z ustaleń pracujących na miejscu mundurowych wynika, że sprawcą zdarzenia był kierowca Renault, który jadąc ul. Fabryczną od trasy DK-1 w kierunku terenów przemysłowych nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Audi, który jechał od strony budynku KSSE w kierunku drogi krajowej nr 1. Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia trwały około godziny.

Zderzenie dwóch osobówek na ul. Fabrycznej - 9.09.2022
Zderzenie dwóch osobówek na ul. Fabrycznej - 9.09.2022 · fot. 112tychy.pl

mp / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.