Reklama

Wiadomości

  • 8 września 2022
  • 11 września 2022
  • wyświetleń: 4000

[FOTO] Prezentacje, otwarcie sektora i miasteczko. Trójkolorowy piątek

Piątek w Tychach stał pod znakiem GKS Tychy! Dla wszystkich mieszkańców klub przygotował masę atrakcji i wydarzeń. Największe niespodzianki czekały na najmłodszych kibiców.

Prezentacje, otwarcie sektora i miasteczko. Trójkolorowy piątek - 9.09.2022 · fot. Tomasz Gonsior


Trójkolorowy piątek rozpoczął się na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania z Odrą Opole. W okolicach kasy od ulicy Edukacji zostało rozłożone miasteczko hokejowe. Kibice mieli okazję zagrać z pięciokrotnymi Mistrzami Polski w unihokeja, zdobyć od nich autograf czy zrobić sobie wspólne zdjęcie. W tym samym czasie na dzieci czekali animatorzy, którzy przygotowali dla nich szereg konkursów i zabaw. Jednymi z atrakcji były m.in bańki mydlane, dmuchańce czy piankowe fryzury.

Miasteczko hokejowe odwiedziła również akcja „Gramy w kolory”, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Tychów.

Zabawa w miasteczku hokejowym była jednak dopiero początkiem atrakcji, jakie klub przygotował dla kibiców. O godzinie 17.45 zaprezentowała się nowa sekcja. Kibice z bliska mogli zobaczyć kobiecy zespół GKS Tychy.

Prezentacje, otwarcie sektora i miasteczko. Trójkolorowy piątek - 9.09.2022
Prezentacja sekcji kobiecej GKS Tychy - 9.09.2022 · fot. Tomasz Gonsior


Na kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego klub zaprosił na inaugurację sektora rodzinnego. Wilk w towarzystwie piłkarzy i prezesa otworzył nową przestrzeń dla rodziców i przede wszystkim dzieci. Na sektorze A na młodych kibiców czekali m.in animatorzy, słodkie upominki, malowanie twarzy, ale przede wszystkim możliwość wspólnego wspierania GKS Tychy!

Od godziny 18.00 oczy kibiców były już skierowane na murawę, na którą wybiegli piłkarze GKS Tychy i Odry Opole - tyszanie zwyciężyli 2:0. Więcej o tym meczu można przeczytać tutaj. W przerwie spotkania na boisku zaprezentowała się hokejowa drużyna GKS Tychy.

Prezentacje, otwarcie sektora i miasteczko. Trójkolorowy piątek - 9.09.2022
Prezentacja drużyny hokejowej GKS Tychy - 9.09.2022 · fot. Tomasz Gonsior

ups / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.