Wiadomości

  • 12 września 2022
  • 17 września 2022
  • wyświetleń: 1762

Poznaj Stadion Miejski i Tyską Galerię Sportu!

Za nami:

W sobotę, 17 września o godz. 11.00 zapraszamy na zwiedzanie Stadionu Miejskiego i wystawy stałej Tyskiej Galerii Sportu.

Stadion Miejski w Tychach
fot. Oskar Piecuch / tychy.info


W trakcie spaceru z przewodnikiem Piotrem Zawadzkim po jednym z najładniejszych piłkarskich obiektów w kraju będzie można obejrzeć wybrane miejsca Stadionu Miejskiego Tychy, m.in. strefę VIP, lożę prezydencką, sektor kibiców przyjezdnych, salę konferencji prasowych, zaplecze techniczne, a także wejść na poziom boiska i usiąść na ławce rezerwowych.

Z kolei w Tyskiej Galerii Sportu czekają - prezentowane w atrakcyjnej formie na multimedialnej wystawie stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” - historie i ciekawostki, związane z największymi sukcesami sportowców z naszego miasta, a do obejrzenia liczne pamiątki i trofea tyskich sportowców. Finałem zwiedzania będzie krótki seans filmowy, oczywiście sportowy.

Zbiórka przed wejściem głównym na Stadion Miejski Tychy, ul. Baziowa). Wstęp wolny.

ups / tychy.info

źródło: Tyska Galeria Sportu

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.