tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 8 września 2022

Bezpłatne wsparcie psychologiczne dla osób aktywnych zawodowo

W Tychach realizowany jest program wsparcia psychologicznego dla mieszkańców województwa śląskiego z rozpoznaniem zaburzeń psychicznych afektywnych i nerwicowych. Udział w nim jest bezpłatny, a skorzystać mogą z niego osoby aktywne zawodowo lub gotowe do podjęcia aktywności, w wieku od 18. roku życia do 59. roku (kobiety) lub 64. roku (mężczyźni).

Reklama

Bezpłatne wsparcie psychologiczne


Celem projektu jest zwiększenie dostępu 300 osób (150 kobiet) powyżej 18. roku życia (18-59 lat u kobiet i 18-64 lat u mężczyzn) aktywnych zawodowo lub deklarujących gotowość do podjęcia pracy, z województwa śląskiego, głównie z Tychów, powiatu bieruńsko-lędzińskiego i sosnowieckiego, z rozpoznaniem zaburzeń psychicznych afektywnych i nerwicowych do rehabilitacji oraz edukacji zdrowotnej wydłużającej lub przywracającej aktywność zawodową oraz sprawność psychiczną i społeczną wraz z podniesieniem kwalifikacji 10 osób personelu medycznego w Tychach, powiecie bieruńsko-lędzińskim i sosnowieckim w latach 2020-22. Projekt zakłada przeprowadzenie kompleksowej rehabilitacji dla pacjentów w formie warsztatów terapeutycznych oraz działań edukacyjnych dla pacjentów.

Wszelkie szczegóły na stronie organizatora: Fizjoterapia MDT.

ups / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.