Wiadomości
- 7 września 2022
- wyświetleń: 996
Kierowcy zaoszczędzą podczas rejestracji pojazdu
Od 4 września nie jest konieczne wydawanie karty pojazdu i nalepki kontrolnej. Dzięki zmianie tych przepisów, właściciele zaoszczędzą podczas rejestracji pojazdu.
Przy rejestracji samochodu sprowadzonego z zagranicy będzie to oszczędność w wysokości 94,50 zł, a w przypadku rejestracji pojazdu wcześniej zarejestrowanego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i bez zachowania dotychczasowych tablic rejestracyjnych - 19 zł.
Koszt zarejestrowania od 4 września samochodu osobowego w ww. przypadkach wyniesie 161,50 zł (aktualnie koszt zarejestrowania samochodu osobowego sprowadzonego z zagranicy to 256 zł, a koszt zarejestrowania samochodu osobowego wcześniej zarejestrowanego na terytorium RP bez zachowania dotychczasowych tablic - 180,5 zł).
Koszt zarejestrowania od 4 września samochodu osobowego w ww. przypadkach wyniesie 161,50 zł (aktualnie koszt zarejestrowania samochodu osobowego sprowadzonego z zagranicy to 256 zł, a koszt zarejestrowania samochodu osobowego wcześniej zarejestrowanego na terytorium RP bez zachowania dotychczasowych tablic - 180,5 zł).
ZOBACZ TAKŻE
[FOTO] Modernizacje dwóch ulic w Tychach. MZUiM informuje o pracach
W Tychach powstaną kolejne "zielone przystanki". Samorząd otrzymał dofinansowanie
[FOTO] Wyrwana bramownica na DK-1. Były utrudnienia w ruchu
Trwa pilotażowy program "Transport na zlecenie". Busa można zamówić prze aplikację
Koleje Śląskie wprowadziły wakacyjny rozkład jazdy. Szczegółowy wykaz zmian
Drogowcy na ul. Oświęcimskiej. Ruszyły prace związane z budową przejścia dla pieszych i chodnika
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.






.jpg)
