Reklama

Wiadomości

  • 6 września 2022
  • 10 września 2022
  • wyświetleń: 7430

Tyszanin Kuba Tomaszczyk ponownie walczy w Masterchefie!

Jurorzy poszukują kolejnego polskiego Masterchefa! 27 uczestników zmierzyło się podczas castingu o miejsce w finałowej 14. Wśród nich znalazł się 19-letni tyszanin Kuba Tomaszczyk! Przypominamy, że w 2016 roku Kuba dotarł do finału pierwszej polskiej edycji "MasterChef Junior". Ostatecznie zajął drugie miejsce. Teraz wraca do programu, by zdobyć statuetkę Masterchefa.

Loading...


Na castingu do "MasterChefa" Kuba przygotował stek z tuńczyka z czarnuszką, dzikim ryżem i pesto kolendrowo-bazyliowym, którym oczarował jury. Trzymamy kciuki za młodego tyszanina!

Tyszanin Kuba Tomaszczyk ponownie walczy w Masterchefie!
Tyszanin Kuba Tomaszczyk ponownie walczy w Masterchefie! · fot. TVN


Co czeka uczestników i widzów w 11. sezonie?Najpopularniejszy konkurs dla kucharzy amatorów w Polsce powraca! Dania z produktów na biwak, serc zwierzęcych i jeżowców, przygotowanie największej możliwej ilości potraw z użyciem makaronu to tylko niektóre z wyzwań, jakie dla uczestników przygotowali w 11. sezonie Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran.

Podczas jednego z zadań kucharze wykażą się znajomością upodobań jurorów, serwując im ich ulubione śniadanie do łóżka. Testem będzie także odtworzenie dania, które wcześniej uczestnicy próbowali po ciemku.

Drużynowo zawodnicy wykażą się podczas przygotowania menu plenerowego dla gwiazd "Dzień Dobry TVN". Na Placu Szczepańskim w Krakowie pojawią się: Ewa Drzyzga, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Andrzej Sołtysik i Bartek Jędrzejak.

W nowej edycji plan "MasterChefa" odwiedzi także aktorka Anna Mucha. Uczestnicy będą musieli udowodnić, że gotowanie może być naprawdę sexy. Z kolei podczas wizyty zwyciężczyni ostatniej edycji "MasterChefa Juniora", Heli Kłobuckiej, kucharze zmierzą się z przyrządzaniem indyka.

Do kuchni powrócą też uczestnicy poprzednich sezonów programu. Mariusz Komenda, Mateusz Krojenka, Rafał Fidyt, a także juror "MasterChefa Juniora" Tomasz Jakubiak ocenią, jak pretendenci do tytułu MasterChefa poradzą sobie z roladą mięsną.

Wydarzeniem będzie wizyta słynnego kolumbijskiego jurora ukraińskiej edycji "MasterChefa" Hectora Jimeneza Bravo, który przeprowadzi popisowy masterclass. Doświadczony szef kuchni sprawdzi, czy uczestnicy poradzą sobie z odtworzeniem jego potrawy.

Najlepsi z najlepszych zmierzą się w kulinarnej bitwie we Włoszech. Tam dowiemy się na kogo czeka 100 tysięcy złotych, możliwość wydania własnej książki kucharskiej i tytuł jedenastego MasterChefa.

Program można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20.00 w TVN.

ups / tychy.info

źródło: TVN

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Tyszanie w programie MasterChef

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj