Wiadomości

  • 6 września 2022
  • 7 września 2022
  • wyświetleń: 4929

18-latki spadły ze szkieletora. Policja sprawdza zabezpieczenie obiektu

W niedzielę, 4 września około godziny 19:45 dyspozytor medyczny oraz dyżurni KMP Tychy i SK KM PSP Tychy otrzymali zgłoszenie o upadku z wysokości na terenie tzw. "szkieletora" przy al. Jana Pawła II. Na miejsce zadysponowany został zespół ratownictwa medycznego, patrol policji oraz zastępy straży pożarnej. Dodatkowo działania wspierali strażnicy miejscy.

Dwie nastolatki spadły ze "szkieletora" przy al. Jana Pawła II
Dwie nastolatki spadły ze "szkieletora" przy al. Jana Pawła II - 4.09.2022 · fot. 112Tychy


Po przybyciu na miejsce okazało się, że z wysokości około 4m spadły dwie dziewczyny (18 lat). Ratownicy przystąpili do udzielania im pomocy. W trakcie działań jeden z ratowników medycznych doznał również urazu. Na miejsce wezwane zostały dodatkowe karetki, które przetransportowały całą trójkę do szpitali, gdzie ranni poddani zostali dokładnej diagnostyce.

Dwie nastolatki spadły ze "szkieletora" przy al. Jana Pawła II
Dwie nastolatki spadły ze "szkieletora" przy al. Jana Pawła II - 4.09.2022 · fot. 112Tychy


Działania służb na miejscu trwały około dwóch godzin. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia oraz sprawdzają czy obiekt jest w należyty sposób zabezpieczony.

ups / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.