Wiadomości

  • 5 września 2022
  • wyświetleń: 280

Piekarnik elektryczny w stylu retro - antracytowy czy kremowy?

Materiał partnera:

Dekorowanie kuchni jest łatwe, gdy masz tak wiele opcji. Możesz wybierać spośród różnych kolorów, stylów i rozmiarów urządzeń. Mogą być wykonane z różnych materiałów, występować w różnych kształtach i z różnymi funkcjami. Jednak czasami nie chodzi o to, co ci się w nich podoba lub czego nie lubisz, ale o potrzeby twojej kuchni. W tym przypadku musimy dowiedzieć się, który piekarnik elektryczny w stylu retro wybrać: antracytowy czy kremowy?

Piekarnik elektryczny w stylu retro - antracytowy czy kremowy?


Jak wybrać estetyczny piekarnik elektryczny?Antracyt to głęboki ciemny odcień szarości, który przypomina kolor węgla. Producenci stosują antracyt w kuchniach, ponieważ wygląda nowocześnie i modnie, a jednocześnie zapewnia ciepło w przestrzeni kuchennej. Może być również używany jako kolor akcentu w połączeniu z innymi kolorami, np. beżowym lub białym.

A co z kremem? W końcu to ten odcień, który był dostępny na tych piekarnikach elektrycznych, gdy były one pierwotnie sprzedawane, jest to bardziej gustowna opcja niż wiele innych urządzeń w stylu retro. Jeśli masz zamiar stosować jeden z tych piekarników jako kontrapunkt, to osiągniesz lepsze wyniki z modelem kontrastującym kolorze, a nie tym, który łączy się z tłem. Ten kontrast jest również praktyczny - kiedy przechodzisz przez swoją rutynę gotowania i musisz patrzeć na to, co dzieje się wewnątrz piekarnika zamiast na sam piekarnik, dobrze jest, aby od razu rzucał się on w oczy.

Czym charakteryzuje się piekarnik SMEG retro?Styl retro może przekształcić zwykły mebel w coś niezwykłego. Na przykład dodanie chromowanego uchwytu do piekarnika zmieniło go z urządzenia w stylowy element centralny kuchni. Omawiany piekarnik elektryczny to estetyczny produkt wysokiej jakości. Komponenty stworzone w sposób trwały i solidny, dzięki czemu SMEG Piekarnik posłuży bezawaryjnie przez wiele lat.

Istnieje wiele powodów, aby wybrać piekarnik elektryczny w stylu retro. Urządzenia te są zwykle bardziej przystępne cenowo niż standardowe piekarniki, a ponadto tworzą w kuchni wesołą atmosferę, ponieważ mają design w stylu vintage. Na przykład, możesz wybrać jeden z podanych kolorów - antracytowy lub kremowy. Kremowy piekarnik elektryczny będzie pasował do kuchni urządzonych w ciemnej kolorystyce, z kolei model antracytowy do wnętrz w jasnych kolorach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć aranżację w jednym kolorze i dopasować antracytowy piekarnik SMEG retro do szarej kuchni, a wersję kremową do kremowych szafek. Kremowy piekarnik będzie dobrze wyglądał w każdej kuchni. Jeśli masz małą kuchnię, wybierz piekarnik, który jest tak wąski, jak to tylko możliwe.