Wiadomości

  • 10 września 2022
  • wyświetleń: 3907

Piknik Rodzinny bł. Karoliny - gwiazdą Damian Holecki

Przed nami rodzinne niedzielne spotkanie w ogrodach parafialnych kościoła błogosławionej Karoliny Kózkówny w Tychach. Cykliczny piknik odbędzie się 18 września - oprócz wspólnej zabawy na zebranych czekać będzie znany i lubiany śląski piosenkarz, Damian Holecki.

Festyn Rodzinny Bł. Karoliny
Festyn Rodzinny Bł. Karoliny · fot. Michał Poźniak


Już od 15.00 na boiskach znajdujących się przy parafii bł. Karoliny Kózkówny w Tychach odbywać będą się gry i zabawy oraz mecz piłki nożnej. Do farskich ogrodów z kolei zapraszamy od 16.00, gdzie wszystkie dzieci będą mogły bawić się z DJ Januszem. Nie zabraknie animacji, konkursów, mini zoo, dmuchańców i pyszności w strefie gastronomicznej. Na 18.00 zaś zaplanowano występ Damiana Holeckiego z zespołem.

Damian Holecki


Damian Holecki jest wokalistą, kompozytorem, instrumentalistą oraz autorem tekstów, cieszącym się od lat 90. niesłabnącą popularnością. Artysta znany jest też z prowadzenia autorskich programów telewizyjnych i radiowych (Muzyczna kuchnia Damian Holeckiego czy Muzyczny kącik Damiana Holeckiego emitowane przez kilka lat na antenie Telewizji TVS i Radia Silesia). Artysta ma na kocie kilkanaście płyt z czego dwie zdobyły status Złotej Płyty.

ups / tychy.info

źródło: MCK

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.