Reklama

Wiadomości

  • 1 września 2022
  • wyświetleń: 1623

Trolejbusy z nowym systemem - pokazuje m.in. liczbę pasażerów

1 września to powrót rozkładów roboczych szkolnych. Od rana Tyskie Linie Trolejbusowe kursują już bez wakacyjnych ograniczeń. Ruch na ulicach Tychów umiarkowany, nie ma większych opóźnień przy realizacji kursów.

Tyskie Linie Trolejbusowe zaprezentowały nowe elektrobusy - 1.07.2020
Tyskie Linie Trolejbusowe korzystają z nowego systemu · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Skąd to wiadomo? Wszystkie trolejbusy możemy śledzić na bieżąco dzięki systemowi STP3 dostarczonemu przez Zakład Elektroniczny Sims. Oprócz lokalizacji pojazdu na mapie i statusu realizacji rozkładu jazdy, możemy podejrzeć również liczbę pasażerów oraz inne parametry techniczne.

systemowi STP3
System STP3 · fot. Tyskie Linie Trolejbusowe


Jednym z elementów systemu jest również przycisk alarmowy zainstalowany we wszystkich trolejbusach, którego naciśnięcie przez kierowcę powoduje powiadomienie służb oraz uruchomienie transmisji na żywo z kamer w pojeździe do dyspozytorni TLT.

Uruchomienie systemu STP3 usprawni funkcjonowanie komunikacji trolejbusowej, pozwoli na szybsze reagowanie w sytuacjach nadzwyczajnych, a także wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w pojazdach.

ups / tychy.info

źródło: Tyskie Linie Trolejbusowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.