Reklama

Wiadomości

  • 1 września 2022
  • 2 września 2022
  • wyświetleń: 5284

Kradzież telefonu przy ul. Grota-Roweckiego. Policja publikuje zdjęcia

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży telefonu komórkowego w Tychach przy ulicy Grota Roweckiego. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat kradzieży lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Zdarzenie miało miejsce 7 maja pomiędzy godziną 02:00 a 03:00 przy ul. Grota Roweckiego 62-64 w Tychach. Nieznani sprawcy ukradli telefon komórkowy o wartości ponad 6300 złotych. Za zgodą prokuratora KMP opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem - zdjęcia dostępne są TUTAJ.

Rysopis:

1. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w czarną kurtkę z kapturem, spodnie koloru ciemnego, obuwie sportowe koloru ciemnego.

2. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, ubrany z kurtkę koloru czerwonego z kapturem, spodnie koloru jasnego, obuwie sportowe koloru czarnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

ups / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.