Wiadomości

  • 31 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2174

Uczta dla fanów kina domowego w Żabce - karta podarunkowa Netflix

Materiał partnera:

W Żabce już od dawna można wyposażyć się w liczne karty podarunkowe. Sieć sklepów do tej pory oferowała m.in. zakup kart Google Play, PlayStation, Empik, Zalando i wielu innych sklepów czy platform. Od niedawno w sieci tej można również nabyć unikatową kartę podarunkową Netflix. To prawdziwa gratka dla amatorów domowego, dobrego kina. Dowiedz się, jak zdobyć kod podarunkowy Netflix.

Uczta dla fanów kina domowego w Żabce - karta podarunkowa Netflix


Doładowanie Netflix w ŻabceZainteresowanie kartami podarunkowymi w Polsce rośnie. To znakomita opcja nie tylko na prezent, lecz także dla osób, które na co dzień nie preferują płatności internetowych. Karta podarunkowa Netflix to gwarancja bezpiecznych zakupów bez użycia karty płatniczej czy nawet konta bankowego. Kupując doładowanie Netflix, możesz liczyć na w pełni anonimową transakcję, która zapewni Ci dostęp do szerokiej oferty filmów, seriali czy dokumentów w serwisie Netflix.

Karta podarunkowa Netflix - co warto wiedzieć?Karta Netflix dostępna w Żabce to produkt unikatowy, ponieważ dostępny jest w szerokim przedziale wartości od 40 do 500 zł. Jeszcze do niedawna można było zdecydować się wyłącznie na dwie opcje: 40 i 120 zł. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest to, że kod podarunkowy Netflix nie ma daty ważności. Można więc wykorzystać go w wybranym przez siebie momencie, nawet kilka miesięcy czy lat po zakupie.

Karta Netflix - jak ją kupić?Zakup karty podarunkowej Netflix jest bardzo prosty. Musisz jedynie przyjść do sklepu Żabka i poprosić o doładowanie na wybraną przez siebie kwotę. Sprzedawca poprosi Cię o uiszczenie stosowanej należności, a następnie wydrukuje paragon, na którym znajdziesz kod doładowujący oraz dokładne informacje dotyczące samego doładowania konta. Po powrocie do domu będzie można zwiększyć środki na swoim koncie Netflix.

Karta Netflix to przepustka do nieograniczonej rozrywkiDzięki przedpłaconej karcie Netflix można zyskać dostęp do nieograniczonej rozrywki na platformie Netflix. Odkryj ogromną liczbę filmów i seriali, które pochłoną Cię na długie godziny. Z platformy Netflix korzystać można nie tylko na telewizorze, lecz także na wybranych urządzeniach mobilnych, w tym telefonach, tabletach czy laptopach. Zapoznaj się z najnowszymi produkcjami polskiego i światowego kina. Powróć również do klasyków wielu gatunków, dzięki którym zapewnisz sobie przyjemny odpoczynek w jesienne, zimowe czy letnie wieczory.