Reklama

Wiadomości

  • 29 sierpnia 2022
  • 3 września 2022
  • wyświetleń: 1100

Koleje Śląskie: bezpłatny dojazd do atrakcji Industriady

Za nami:

Już od 9 lat Koleje Śląskie czynnie uczestniczą w festiwalu INDUSTRIADA. Motywem przewodnim XIII edycji święta Szlaku Zabytków Techniki jest „Po Szychcie. Czas na fajrant!”.

industriada


Już 3 września odbędzie się największy festiwal dziedzictwa przemysłowego w tej części Europy, a zarazem święto Szlaku Zabytków Techniki. W skrócie? 13. edycja, 41 obiektów, 25 miejscowości, 350 wydarzeń. Koleje Śląskie zostały oficjalnym organizatorem transportu podczas festiwalu, umożliwiając tym samym bezpłatny dojazd do większości atrakcji INDUSTRIADY 2022.

W tym roku w towarzystwie rodziny i przyjaciół będziemy poszukiwać pomysłów na spędzenie wolnego czasu, relaks i odpoczynek. Przed ogromem atrakcji będzie można znaleźć chwilę wytchnienia w naszych ekologicznych i komfortowych składach, którymi bezpłatnie można dotrzeć do większości obiektów.

Rezerwacja bezpłatnego przejazdu pociągami Kolei Śląskich odbywać się będzie przez system rezerwacji internetowej. Posiadaną rezerwację należy wymienić na bezpłatny bilet uprawniający do przejazdu.

Można to zrobić w następujący sposób:
- w dniu wydarzenia - w kasach biletowych Kolei Śląskich,
- w dniu wydarzenia - u obsługi pociągu.

Zamianę rezerwacji na bilet należy dokonać bezpośrednio po wejściu do pociągu.

Szczegóły dotyczące bezpłatnych przejazdów można znaleźć w Regulaminie dostępnym pod adresem: https://industriada.kolejeslaskie.com/regulamin.pdf oraz na stronie internetowej http://www.industriada.pl/transport/

Link aktywacyjny do rezerwacji miejsc: industriada.kolejeslaskie.com

ups / tychy.info

źródło: Koleje Śląskie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.