Wiadomości

  • 24 sierpnia 2022
  • 27 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1313

Koleje Śląskie zapraszają na zwiedzanie swojej bazy

Za nami:

Już 27 sierpnia z okazji zakończenia wakacji Koleje Śląskie zapraszają na kolejne zwiedzanie swojej bazy w Katowicach! Udział w wydarzeniu możliwy jest po rejestracji poprzez formularz internetowy, który dostępny będzie od dzisiaj (środa, 24 sierpnia) od godziny 16.00, pod adresem okazjonalne.kolejeslaskie.com.

Dzień Bez Samochodu - w pociągach KŚ można otrzymać gadżety
Koleje Śląskie zapraszają na zwiedzanie swojej bazy · fot. Koleje Śląskie


- Zarówno dla dzieci, jak i dorosłych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. W ramach wydarzenia przewidziano m.in. wizytę w kabinie maszynisty, zwiedzanie hali napraw, obejrzenie podwozia pojazdów szynowych, prezentację możliwości jednego z najnowocześniejszych symulatorów pojazdu kolejowego, a także spotkanie z pracownikami kolejowymi, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące codziennej działalności Kolei Śląskich - informuje śląski przewoźnik.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc jest ograniczona. Zwiedzanie odbywać się będzie w dwóch turach. Planowo pierwsza z nich wyruszy z dworca w Katowicach z peronu czwartego o godzinie 9.00, a druga o 12.00.

Podczas wydarzenia obowiązywać będą zasady bezpieczeństwa ujęte w regulaminie, a najważniejsze z nich można znaleźć poniżej.

  • Warunkiem uczestnictwa osób niepełnoletnich powyżej 15. roku życia jest posiadanie ważnego oświadczenia ze zgodą na uczestnictwo w wydarzeniu, wypełnionego przez rodziców/opiekunów prawnych.
  • Osoby niepełnoletnie poniżej 15. roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu, będąc pod opieką osoby dorosłej (prawnego opiekuna).
  • Za bezpieczeństwo osób niepełnoletnich poniżej 15. roku życia podczas wydarzenia pełną odpowiedzialność ponoszą osoby dorosłe, pod których opieką te osoby niepełnoletnie się znajdują.
  • Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego stosowania się do poleceń opiekunów grupy lub/i pracowników spółki biorących udział w wydarzeniu.
  • Na terenie hali napraw wszyscy uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego noszenia kamizelek odblaskowych oraz kasków, które zapewnią Koleje Śląskie. Wydane środki bezpieczeństwa osobistego należy zwrócić po zakończeniu zwiedzania.
  • Wskazane jest noszenie obuwia na płaskiej podeszwie.


Koleje Śląskie zachęcają wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia swojej siedziby przy ulicy Raciborskiej 58 w Katowicach, w dniu 27 sierpnia 2022 r. i poznania realiów codziennej pracy śląskiego przewoźnika!

Regulamin zwiedzania bazy Kolei Śląskich można znaleźć tutaj.

mp / tychy.info

źródło: Koleje Śląskie

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.