Wiadomości

  • 23 sierpnia 2022
  • 31 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1283

Od środy wracają zajęcia z samoobrony w Tychach!

W lipcu Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej organizowała spotkania z zakresu samoobrony na Osiedlu A. W ramach programu rewitalizacji finansowanego ze środków budżetu Miasta Tychy zajęcia będą kontynuowane dla mieszkańców osiedli H, Ł, O i N od 24 sierpnia!

samoobrona


Cykl spotkań poprowadzi były żołnierz jednostek specjalnych, a w programie przewidziano m.in. scenki sytuacyjne, techniki obrony przed napaścią od przodu i od tyłu, techniki wyzwalania się z uchwytu, obrona przed chwytem duszenia, wykorzystanie "punktów witalnych" ciała napastnika, ale przede wszystkim budowanie pewności siebie w sytuacji zagrożenia.

Zajęcia skierowane są do wszystkich mieszkańców wymienionych osiedli bez względu na płeć i wiek, a odbywać się będą co tydzień od 24 sierpnia w Parku Jaworek (w pobliżu Przedszkola nr 29) od godziny 17.00. Aby potwierdzić swoje uczestnictwo, należy zapisać się telefonicznie 501 696 644 i mailowo fres@ekonomiaspoleczna.org.pl.

samoobrona

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.