Wiadomości

  • 19 sierpnia 2022
  • 21 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1442

Miejski bus SegreAguj rusza w trasę po Tychach!

Za nami:

W trasę po mieście wyruszył bus kampanii SegreAguj. 20 i 21 sierpnia na mieszkańców miasta czekają atrakcje związane z kampanią, której celem jest zachęcenie mieszkańców miasta do segregacji odpadów.

Miejski bus SegreAguj rusza w trasę po Tychach!
Miejski bus SegreAguj rusza w trasę po Tychach - 08.2022 · fot. UM Tychy


20 sierpnia od godz. 10.00 do 13.00 będzie go można spotkać na Paprocanach (w pobliżu miejsca, gdzie będą odbywały się Tyskie Śniadania), a w niedzielę, 21 sierpnia w godz. 16.00 -19.00 na Dzikiej Plaży podczas festiwalu Port Pieśni Pracy.

Przy busie będzie strefa zabawy i edukacji, do której organizatorzy kampanii SegreAguj zapraszają rodziny z dziećmi. W programie m.in. tworzenie obrazów z przyklejonych do kartonów nakrętek różnego koloru, drużynowe wyścigi skoków w workach, tworzenie recyklingowych dzieł sztuki z materiałów przeznaczonych do utylizacji, drużynowa segregacja na czas, samodzielne przygotowywanie popularnej gry memory z wizerunkiem przedmiotów przeznaczonych do utylizacji, ekologiczne kolorowanki oraz tematyczne krzyżówki ekologiczne.

Dodatkowo dla najaktywniejszych uczestników przygotowano nagrody niespodzianki. Informacje na temat kolejnych przystanków busa Gramy w kolory będzie można znaleźć na stronie http://www.umtychy.pl i fb Miasto Tychy.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.