Wiadomości

  • 18 sierpnia 2022
  • 22 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2822

[FOTO] Plener malarski i wizyta policjantów na osiedlu A

Przedstawiamy galerię zdjęć z piątkowego Pleneru Malarskiego na osiedlu A w Tychach, organizowanego przez FRES Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej, Stowarzyszenie Twórców Kultury i Miasto Tychy.

Policyjna profilaktyka na plenerze malarskim - 19.08.2022 · fot. KMP Tychy


Plener odbył się na Placu Św. Anny, na osiedlu A. Zaproszone były zwłaszcza dzieci, a także seniorzy. Uczestnicy wspólnie tworzyli obrazy na sztalugach, na kartkach, a nawet na chodniku. Była radość zabawa i mnóstwo pozytywnej artystycznej energii!

Plener Malarski na Osiedlu A w Tychach - 19.08.2022 · fot. Piotr Podsiadły / UM Tychy


Prace artystów mogli podziwiać także dzielnicowi, którzy spotkali się z mieszkańcami w ramach kampanii „Dzielnicowy bliżej nas”. Przedsięwzięcie było doskonałą okazją do rozmów profilaktycznych. Seniorzy otrzymywali wskazówki jak nie dać się oszukać, natomiast dzieci chętnie rozmawiały o bezpieczeństwie podczas wakacji. Zgodnie z założeniami akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” mundurowi przypominali, że woda, oprócz radości i zabawy, niesie też za sobą wiele niebezpieczeństw. Młodzi uczestnicy otrzymywali od mundurowych informacje dotyczące konkursu „ARTYSTYCZNY przeWODNIK”.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.