Wiadomości

  • 17 sierpnia 2022
  • 19 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2588

Kradzież plecaka z pieniędzmi. On może mieć związek ze zdarzeniem

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży plecaka na ulicy Batorego w Tychach. Mężczyzna ze zdjęcia może mieć związek ze zdarzeniem.

Kradzież plecaka z pieniędzmi. On może mieć związek ze zdarzeniem
Kradzież plecaka z pieniędzmi. On może mieć związek ze zdarzeniem · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży plecaka z zawartością pieniędzy. Do zdarzenia doszło przy ulicy Batorego w Tychach.

Za zgodą prokuratora policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszeni są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.