Wiadomości

  • 12 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1938

[FOTO] Kierowca Peugeota uderzył w słup trakcji trolejbusowej

W czwartek, 11 sierpnia około godziny 17:35 do tyskich służb wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Begonii, Budowlanych i Bocheńskiego. Samochód osobowy marki Peugeot uderzył w betonowy słup trakcji trolejbusowej.

Kierowca Peugeota uderzył w słup trakcji trolejbusowej - 11.08.2022 · fot. 112tychy.pl


Na czas działań ruch w kierunku dworca PKP został zablokowany. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały: pogotowie, zastępy strażaków oraz patrol policji. Miejsce zdarzenia zabezpieczał patrol straży miejskiej, który najechał na zdarzenie podczas patrolowania miasta.

Z pomocą mężczyźnie pospieszyli świadkowie zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna nie spożywał alkoholu. Ostatecznie trafił pod opiekę ratowników medycznych i został przewieziony do szpitala na dokładne badania.

Uszkodzony pojazd został zepchnięty ze skrzyżowania, a następnie odholowany przez wezwaną na miejsce pomoc drogową. Na chwilę obecną nie są znane przyczyny tego zdarzenia. Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.