Wiadomości

  • 21 sierpnia 2022
  • 27 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1071

Leśny krąg kobiet - Poranek w lesie z Tyskimi LoveLasami

Za nami:

W sobotę, 27 sierpnia w godz. 08:30 - 10:30 Anna Nowicka - autorka projektu Tyskie LoveLasy - zaprasza na spotkanie kobiet w lesie!

las, kobieta, lovelasy
Leśny krąg kobiet - Poranek w lesie z Tyskimi LoveLasami · fot. pixabay.com


Anna Nowicka - leśna przewodniczka rodzin, edukatorka przyrodniczo-leśna, dyplomowana przewodniczka kąpieli leśnych, miłośniczka lasów, spacerów leśnych i leśnego hamakowania, adoratorka leśnej przyrody i spędzania czasu w naturze - zaprasza do podarowania sobie chwili relaksu i odprężenia w sobotni poranek.

- Dołącz do wspólnego, kobiecego bycia w lesie i wspólnych rozmów przy herbacie w atmosferze lasu. Proponuję spotkanie lesie z otwieraniem naszych zmysłów, co pozwoli nam wyciszyć się, uspokoić myśli, zredukować stres, zatrzymać się, spowolnić i odsunąć choć na chwilę codzienny pośpiech, w którym żyjemy - zachęca.

Spotkanie potrwa około 2 godzin. - Być może będziemy spacerować, a może będziemy przebywać przez cały ten czas w jednym miejscu, zobaczymy, co las będzie chciał nam ofiarować na dany moment. Na pewno bardziej będziemy skupiać się na doznaniach i byciu w "tu i teraz" niż na przebytym dystansie. Jeśli już, to będziemy chodziły powoli i często się zatrzymywały, więc każda z nas da radę przejść malutki odcinek. Spotkanie odbędzie się w tyskich lasach, dokładną lokalizację i miejsce spotkania prześlę zapisanym osobom kilka dni przed wydarzeniem - mówi prowadząca warsztaty.

Leśny krąg kobiet - Poranek w lesie


Spotkanie odbywać się będzie we wspólnym kręgu, z herbatą, rozmowami i małym piknikiem. Można zabrać ze sobą małą przekąskę, którą będziesz mogła dorzucić do "wspólnego talerza", z którego wszystkie uczestniczki będą się częstowały. Możesz zabrać ze sobą też coś do picia - kawę/herbatę. Organizatorka również będzie miała ze sobą leśną herbatę, którą będzie rozlewała chętnym do kubków.

- Pragnę, byś czuła się dobrze w towarzystwie i kręgu innych kobiet, by była to dla Ciebie nie tylko możliwość poznania innych kobiet ale przede wszystkim chwila relaksu dla Ciebie, dlatego stawiam na kameralną formę spotkania i liczba kobiet jest mocno ograniczona - mówi Anna Nowicka.

Wydarzenie jest bezpłatne. Można jednak wesprzeć rozwój projektu, wrzucając wolny datek do leśnej skrzyneczki.

Zapisy:

  • email: kontakt@tyskielovelasy.pl
  • Tel. 693 813 511.


Na spotkanie warto założyć strój terenowy, odpowiedni do panujących warunków atmosferycznych oraz zaopatrzyć się w odpowiednie repelenty przeciwko owadom, a także w kurtkę przeciwdeszczową.

Organizatorka nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody zdrowotne (w tym ukąszenia, pogryzienia itp.) oraz szkody materialne, powstałe podczas wydarzenia. Zastrzega sobie prawo także zmiany terminu/godziny lub odwołania wydarzenia.

Do zobaczenia na leśnym szlaku!

ar / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.