Wiadomości

  • 9 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 368

Jakościowe i niedrogie odkurzacze automatyczne - ranking robotów sprzątających

Materiał partnera:

Na rynku dostępne są odkurzacze samojezdne w różnych przedziałach cenowych. Nie zawsze warto jednak kupować zaawansowane technologicznie modele, szczególnie jeśli np. mieszkamy w małym mieszkaniu i nie mamy zwierząt. Wówczas mapowanie kilku kondygnacji czy bardzo duża moc ssania sierści są tak naprawdę zbędnymi funkcjami. Nie warto wtedy przepłacać. Lepiej rozejrzeć się za niedrogimi modelami, które są liderami w swojej klasie. Z pomocą wtedy przychodzi ranking odkurzaczy samojezdnych.

Silesia


Roboty sprzątające - czy warto śledzić rankingi?Dzięki rankingom robotów sprzątających jesteśmy w stanie znaleźć w bazie interesujące nas urządzenia i sprawdzić ich parametry. Na tym jednak nie kończą się zalety tego typu zestawień. Możemy także przecież porównać wybrany przez nas model z innymi, konkurencyjnymi. Sprawdzić, czym się różnią i jakie mają ceny. A dzięki temu rośnie szansa, że w atrakcyjnej cenie kupimy model, który rzeczywiście odpowiada naszym potrzebom.

Jednym ze sprawdzonej stron, gdzie można znaleźć ranking odkurzaczy samojezdnych, jest rankingrobotow.pl, na którym znajdziesz wiele aktualnych zestawień pod względem ceny, funkcji robotów sprzątających, przeznaczenia. Sprawdź i poznaj najlepsze i najtańsze odkurzacze samojezdne: https://rankingrobotow.pl/rankingi/

Czy warto wybrać tańsze modele? - różnicaNajtańsze nowoczesne odkurzacze samojezdne są obecnie wydajnymi, cichymi w pracy i precyzyjnie sprzątającymi robotami. W porównaniu z modelami z wyższej półki, ich praca jest w pełni skuteczna. A warto wiedzieć, że wybierając niedrogi model renomowanego producenta, możemy zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych. I cieszyć się czystymi podłogami!

Jaki odkurzacz automatyczny zdobył największe uznanie klientów? To iRobot Roomba 697. To bardzo popularny i chętnie wybierany robot sprzątający, którego cena oscyluje w granicach 1000 zł.

Już za taką kwotę możemy mieć dobry sprzęt znanego amerykańskiego producenta, wyposażony w technologię Dirt Direct. Wykrywa ona samodzielnie najbardziej zabrudzone obszary i na nich koncentruje swoją pracę. Doskonale czyści narożniki i zapamiętuje przeszkody.

Model wyposażony jest też w czujniki akustyczne i detekcję krawędzi, dzięki czemu nie spadnie ze schodów. Jego system jest kompatybilny z systemami zarządzania głosem. Ładuje się automatycznie, więc stosunek bezobsługowości do ceny wypada bardzo korzystnie. Gruntownie sprząta podłogi, jest prosty i intuicyjny w obsłudze i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Właśnie za to Roombę 697 kochają jej użytkownicy. Polecamy!