Wiadomości

  • 9 sierpnia 2022
  • 17 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1415

Zapisy do Tyskiej Ligi Futsalu 2022/2023. Ostatnie wolne miejsce

Lato w pełni, ale sezon 2022/2023 nadchodzi wielkimi krokami. Trwają zapisy do 13 edycji Tyskiej Ligi Futsalu! Zostało ostatnie wolne miejsce w lidze halowej dla amatorów!

Ruszają zapisy do Tyskiej Ligi Futsalu 2022/2023


O tym dla kogo będzie ona szczęśliwa przekonamy się po 6 miesiącach rywalizacji na najwyższym poziomie na dwóch szczeblach rozgrywkowych. Początek sezonu bez zmian - przełom września i października, a udział wziąć będzie mogło maksymalnie 18 zespołów, co oznacza, że jeśli do gry zgłoszą się wszystkie drużyny z poprzedniego sezonu, to zostaną zaledwie dwa miejsca dla nowych ekip!

Plan na sezon 22/23 jest następujący:

  • 1 liga - 10 zespołów (mecz i rewanż, co daje nam w sumie 18 kolejek)
  • 2 liga - 8 zespołów (mecz i rewanż + runda dodatkowa po podziale na grupę mocniejszą i słabszą [po 4 zespoły] co daje nam w sumie 17 kolejek).


Standardowo na koniec sezonu ligowego zostanie rozegrany turniej TLF CUP połączony z ceremonią wręczenia pucharów, statuetek i nagród oraz grillem.

Harmonogram zapisów jest następujący: do 15.08.2022 trwają tzw. zapisy zamknięte dla starych zespołów + otwarte zapisy dla nowych zespołów (2 wolne miejsca).

16 sierpnia zacznie obowiązywać zasada „kto pierwszy ten lepszy” i jeśli któryś ze starych zespołów nie zgłosi swojego akcesu do 15.08.2022 to może stracić miejsce w lidze na rzecz nowej drużyny. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą mailową na adres futsaltychy@gmail.com.

Obowiązkowe jest wysłanie uzupełnionego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty rejestracyjnej w wysokości 100zł, która gwarantuje zespołowi miejsce w Lidze. Zapisy zamykamy 31.08.2022. (komplet drużyn oznacza automatyczne zamknięcie zapisów).

WAŻNE: Organizator może odmówić przyjęcia danego zespołu bez podania przyczyny.

Poniżej przedstawiamy również wymogi licencyjne jakie musi spełnić każdy zespół, aby zagrać w Tyskiej Lidze Futsalu w sezonie 2022/2023:

  • Posiadanie aktywnego profilu na FB
  • Podpisanie oświadczeń z każdym z zawodników (odchodzimy od kontraktów)
  • Przesłanie na adres mailowy Organizatora (futsaltychy@gmail.com) zdjęć każdego zawodnika w koszulce klubowej (od pasa wzwyż) na potrzeby rozwoju strony internetowej. Każdy zawodnik powinien wykonać zdjęcie we własnym zakresie i przesłać je do swojego Kapitana lub Kierownika. Następnie Kapitan/Kierownik przesyła komplet podpisanych (imię i nazwisko zawodnika) zdjęć do Organizatora.


Organizator pozostaje do dyspozycji pod adresem mailowym futsaltychy@gmail.com.

Zostały ostatnie wolne miejsca!

Ruszają zapisy do Tyskiej Ligi Futsalu 2022/2023

ar / tychy.info

źródło: Tyska Liga Futsalu

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.